.

.

Тешко-1 600D Делукс Куче Ќебе Кралската XS

Тешко-1 600D Делукс Куче Ќебе Кралската XS

DEN 612.72
Достапност
Залиха

Тежок 1. Куче Ќебе. 600 denier времето отпорни outershell. 210 denier дише обвивка. 150 грама поли пополни за топлина.Тешко-1 Dog Blanket600 denier времето отпорни outershell210 denier дише lining150 грама поли пополни за warmth Access да се подигнат и/или јака за лесно поводник walking Elastic преден панел за удобност fit Fully прилагодливи стомак заврши затворање со еластична дозволувајќи им на целосна движење и додаде warmthelastic нога ремени да се задржи ќебе во place36-401 последните куче ќебе што некогаш ќе треба!!Оваа Тешка-1 Куче Ќебе има 600 denier времето отпорни outershell со 210 denier дише поставата и 150 грама поли пополни за топлина.Тоа карактеристики пристап да се подигнат и/или јака за лесно поводник одење, еластична преден панел за удобност одговара, и целосно прилагодлив стомак заврши затворање со еластична дозволувајќи им на целосна движење и додаваат топлина.Тоа дури има и еластична нога ремени да се задржи ќебе во место! .

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа