.

.

Граѓанин Џек Апсолутна 3.4 оз машки Мирис Eau de Parfum, 100 ml

Граѓанин Џек Апсолутна 3.4 оз машки Мирис Eau de Parfum, 100 ml

DEN 1920.00
Достапност
Залиха

Граѓанин Џек Апсолутно е безвременски и траен мирис од Мајкл Malul.Карактеристики свеж бергамот и диња помеша со tinge на ананас и килибар, а потоа заврши со вуди мешавина од ванила и мошус.Безвременски машки мирис eau de parfum доаѓа во елегантни шише со појавување на подароци кутија за пакување совршен за давање на подарок.Мирис е 3.4 оз, 100ml спакувани во прекрасен италијански шишиња кои ви даваат луксузно искуство, можете да се чувствуваат.Долготраен мирис создаден со користење на најдобрите суровини.Мајкл Malul мириси се прецизно направена со страст за квалитет, испорака на бренд искуства кои ќе се фати на срцата на своите клиенти.Граѓанин Џек Апсолутно е безвременски и траен мажите Eau de parfum мирис од Мајкл Malul.Оваа солиден и луксузен мажите келн отелотворува слобода на отворен пат.Граѓанин Џек Апсолутна Eau de Parfum е мошус мирис со свеж бергамот и диња помеша со tinge на ананас и килибар, а потоа заврши со вуди мешавина од ванила и мошус.Овој безвременски, солиден машки мирис доаѓа во елегантни шише и појавување на подароци кутија за пакување нуди 3.4 оз, 100ml на мирис.Граѓанин Џек Отворен Пат од Мајкл Malul го прави совршен подарок за мажите, годишнина подарок за сопруг, подарок за groomsmen, или внимателен подарок за секоја прилика.Ако сте во потрага за совршен внимателен подарок за посебната личност во вашиот живот ова машки мирис келн прави една симпатична денот на Вљубените подароци.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа