.

.

SignsAndTagsOnline Прилагодено Црвено Патот Знак Персоналните Новина Улица Знак

SignsAndTagsOnline Прилагодено Црвено Патот Знак Персоналните Новина Улица Знак

DEN 693.60
Достапност
Залиха

НЕ РЕФЛЕКСИВНИ.Еден двострано патот знак!Полна боја сјај на предниот дел, обичен метал позадина на назад.Сопствен Текст Црвена Улица Знак.Сите метал со сјаен финиш.Овој пат знак е УВ и згаснат отпорни.Надворешен обезбедувач на животот е приближно. 18-24 месеци.Затворен сервисен живот, на неопределено време. 22 Мерач висок квалитет на алуминиум никогаш нема да рѓа!.Знак димензии се 4" x 18" и карактеристики мали дупки на двете крајот за монтажа.Рачно изработени со нега во Тенеси.САД го Направиле.Персонализација на овој црвено 4x18 улица знак со вашето име или персоналните текст!Ве молиме имајте во предвид овој знак не е врежана (печат метал).Персонализирајте го овој таг со вашата порака напишана во голема улица знак фонт.Нашите алуминиум улични знаци се направени за да се користи надвор врати (услуга живот е 18-24 месеци пред исчезнува) или тие работат одлично во затворен простор како декорација.Ова рачно изработени улица знак е направен од 100% алуминиум и никогаш не ' рѓа!Тежок метал слој и живописни бои кои се УВ-исчезнат отпорни на сите комбинираат за да се направи оваа улица знак задоволство да се гледаат и со радост да го поседувате.Не врежана.Направен во САД.Рачно изработени во Тенеси.Трговија на големо нарачки добредојде.Ве молиме имајте предвид, Signs And Tags Online го задржува правото да ја откажете/одбие бизнис со секој барател одредени писмо, број или знак комбинации кои не се во согласност со нашите Прифатливо Текст Политика.Оваа политика ги забранува сите навреди, како и голем број на други текстуални комбинации.Ве молиме контактирајте не за повеќе информации или копија на политиката.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа