.

.

На Hillman Група 6102 Дрво Завртка, 6 X 3/4 Инчи

На Hillman Група 6102 Дрво Завртка, 6 X 3/4 Инчи

DEN 142.32
Достапност
Залиха

Земја На Потекло : Кина.Пакет должина : 4.2".Пакет Ширина : 1.7".Пакет Висина : 5.5".Опис на производот Дрвени завртки е една нишка формирање завртка со остар нишка на груб терен.Тоа се користи за директно за прицврстување на две дрвени површини.Дрвени завртки имаат мазна месо тело кој им овозможува на завртката да се повлече двете парчиња дрво заедно за тесни заеднички да се спречи дрво од извлекување или разделување.Дрвени завртки, исто така, коси по навој дел оптимизирање на завртки држи власта во дрво.Пред дупчење се препорачува.Од Производителот Дрвени завртки е една нишка формирање завртка со остар нишка на груб терен.Тоа се користи за директно за прицврстување на две дрвени површини.Дрвени завртки имаат мазна месо тело кој им овозможува на завртката да се повлече двете парчиња дрво заедно за тесни заеднички да се спречи дрво од извлекување или разделување.Дрвени завртки, исто така, коси по навој дел оптимизирање на завртки држи власта во дрво.Пред дупчење се препорачува.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа