.

.

10 Парчиња М8 x 80mm Dowel Завртка Цинк Позлата Само-Прислушување Тема Двоен Завртка Заврши Тема Дрво до Дрво, Мебел Одредување Dowel Завртка Машини за Мебел Поврзување Одре

10 Парчиња М8 x 80mm Dowel Завртка Цинк Позлата Само-Прислушување Тема Двоен Завртка Заврши Тема Дрво до Дрво,

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Тема Големина : М8; Вкупна должина : 3.15 инчен (80mm); Секој крај тема должина : 1.45 инчен (37mm); Конец теренот : 0.12 инчен (3мм); Главна боја : Бронзени на ѕвонење.Направен од железо, површината е поцинкуван, силни, отпорни на корозија, трајни, добри перформанси.Треба да се користи со заклучување клешти или посебни шрафцигер ( Не се вклучени).Тоа е идеален избор за дрво работници и исто така може да се користи како замена за постоечката мебел иглички.Широко се користи како машини за мебел поврзување одредување dowel завртки, изработка на зглобовите помеѓу две парчиња на дрво.Пакет се вклучени : 10 Парчиња М8 x 80mm Двојно Заврши Тема Дрво до Дрво, Мебел Одредување Dowel Screw Thread Големина : M8 Total должина : 3.15 инчен (80mm)Секој крај тема должина : 1.45 инчен (37mm)Конец на теренот : 0.12 инчен (3мм)Главни боја : Бронзени tone Material : Железо, површината е поцинкуван●Широко се користи како машини за мебел поврзување одредување dowel завртки, изработка на зглобовите помеѓу две парчиња на дрво●Треба да се користи со заклучување клешти или посебни шрафцигер ( Не се вклучени)Напомена : 1. Поради причината на светлината и на екранот, бојата може да има мала разлика.Ова е неизбежна, ве молиме разбирање!2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа