.

.

HILLMAN сврзувачки елементи 42586 Палубата Завртки, 8 x 2, Зелена, 50 Парче

HILLMAN сврзувачки елементи 42586 Палубата Завртки, 8 x 2, Зелена, 50 Парче

DEN 172.80
Достапност
Залиха

Производот е 50 PK 8x2 GRN Палубата Завртка.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кина.Производот е 50 PK 8x2 GRN Палубата Завртка.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кина.Елегантен дизајн и заврши.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа