.

.

Зглоб Штекер Полиран Хром Дрвени Завртки за Шарки 9 x 1 инчен Инчен - Летаат Намали за Само Дупчење - 24 Пакет

Зглоб Штекер Полиран Хром Дрвени Завртки за Шарки 9 x 1 инчен Инчен - Летаат Намали за Само Дупчење - 24 Пакет

DEN 142.80
Достапност
Залиха

Рамна Глава - Филипс Завртки - Летаат Намали за да им помогне со само-за дупчење. # 9 x 1 Инч.Направени од високо квалитетен челик со Полиран Хром финиш.Најчестите големина завртка за 3,5 инчен и 4 инчен шарки. 24 Пакет.Овие 1" инчен зглоб дрвени завртки работа на повеќето ентериер и екстериер станбени врати.Се продаваат во пакети од 24. Овие се изработени од високо квалитетен челик со Полиран Хром финиш.Тие се одлични за замена на старите шарки кои се 3.5 инчи или 4 инчи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа