.

.

Hillman Fastener Корп 5760 Филипс Рамна Глава Дрво Завртка

Hillman Fastener Корп 5760 Филипс Рамна Глава Дрво Завртка

DEN 137.04
Достапност
Залиха

Произведено во Кина.Цинк Дрвени Завртки се дизајнирани да се приклучат на две парчиња на дрво.Мазна месо тело и му овозможува на завртка да се повлече две парчиња дрво заедно за тесни се приклучат, додека спречување на дрво од извлекување или разделување.Бара пилот дупка за инсталација.Заедничките апликации вклучуваат кабинет, playset, или обликување собранија.Големина : #4 x 1/2 Во.Материјал : Челик Глава Тип : Рамен Диск Тип : Филипс Крај : Цинк Навој Дијаметар : #4 Должина : 1/2 Во.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа