.

.

PowerPro Една Мулти-Материјал од Нерѓосувачки Челик, 8 x 2 Завртка + Малку Полнење: 8 Завртки + TXC20 Ѕвезда Вози Малку

PowerPro Една Мулти-Материјал од Нерѓосувачки Челик, 8 x 2 Завртка + Малку Полнење: 8 Завртки + TXC20 Ѕвезда Вози

DEN 321.12
Достапност
Залиха

Димензии : 8 х 2".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Тип : Мулти Материјал.Содржина : 8 завртки, 1 Вози Малку.Дел # 116915 Нерѓосувачки Челик Завртка за Полнење Големина : 8x2 Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Мулти-Материјал Дизајн Вклучува : 8x 8x2 Нерѓосувачки Челик Завртки 1x TXC20 Ѕвезда Вози Малку.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа