.

.

#10 X 2-1/2 од не 'Рѓосувачки Пан Главата Филипс Дрво Завртка, (25pc), 18-8 (304) не' Рѓосувачки Челик Завртки од Гром Dropper

10 X 2-1/2 од не 'Рѓосувачки Пан Главата Филипс Дрво Завртка, (25pc), 18-8 (304) не' Рѓосувачки Челик Завртки

DEN 196.32
Достапност
Залиха

【100% Солидна Нерѓосувачки Челик】Овие Пан Главата Завртки се направени од 18-8 (304) не ' Рѓосувачки Челик кој е еден од највисоките форми на отпорни на корозија метали, што го прави трае подолго од друг хардвер е на пазарот денес. 【Завртки Дека Може да Зависи】Нашите Пан Главата Дрвени Завртки се многу силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба.Оваа нерѓосувачки е супериорен во однос на редовните челик и обезбедува одлични ' рѓа отпор. 【ГОЛЕМА за ДА се ЗАДРЖИ ОКОЛУ】Гром Dropper нерѓосувачки хардвер е одлично да се има околу за употреба во дрво и влажни средини.Топ Dropper хардвер е највисок квалитет, кои се достапни на пазарот и ние стоиме зад нашите тврдат дека 100% .Тие се силни, отпорни на корозија и ќе ги поддржува сите на вашите проекти. 【Димензии】#10 Должина : 2-1/2" Нишка Тип : Цврста (стандард) Количеството : 25 парчиња Материјал : 18-8 (304) не ' Рѓосувачки Челик. 【Доживотна Гаранција】Ние сме толку сигурни дека нашиот производ е најдобар на пазарот кои ги нудиме Без Проблеми Доживотна Гаранција.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа