.

.

5FT Pop-Up Божиќ Лажен Дрво Расклопна Вештачки Божиќ Молив Дрвја Бонбони Трска Sequin со 16.4 FT 50 Led Светла Боја за Домот Стан Партија Затворен Отворено Божиќ Оркестарот

5FT Pop-Up Божиќ Лажен Дрво Расклопна Вештачки Божиќ Молив Дрвја Бонбони Трска Sequin со 16.4 FT 50 Led Светла

DEN 863.76
Достапност
Залиха

????Елка со Светла - Оваа спирала лажен вештачка елка е преполн со уникатен блескава sequins и 50 батерија управувана цветен led светла (Батерија, Не се Вклучени), која сјај и искра на светлината.Тој нуди уникатен стил и софистицираност за вистински луксузен изглед во оваа празнична сезона. ????Лесно да се Соберат и Чување на податоци - На количка за дизајн го прави елка лесно да го инсталирате, можете да го поставите елка во неколку минути и да го прескокнете на проблеми на инсталација.Покрај тоа, Расклопна Новогодишни елки се лесни за чување и ќе не заземаат простор. ????Симпатична Sequin Додаде - елката има пред-декорирани Бонбони Трска во облик на sequins, тоа го прави на дрвото изгледа повеќе живописни и убава, подобрување на Божиќ атмосфера.Тоа е суштински декорација за Божиќ, празник и среќна нова година. ????Стабилна Конструкција - вештачка елка е застане е направен од силна ПВЦ и метални материјали, кои се обезбедува својата стабилност, трајност и ефективно спречување на ' рѓа.Овој Божиќ молив дрво е погоден за секое место во вашиот дом, како дневна соба, спална соба, канцеларија, училница и било каде на друго место ќе сакате да ги красат. ????Подарок - елката е тенок и стилски, тоа е совршен подарок за семејството децата и на пријателите.Ние сме горди на нашата Елка и dedicating да произведуваат највисок квалитет на предметите, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања.Инсталирање на база на пластични tripod застане.Ставање на база и четири пластични нозе заедно.Вметнете 4 парчиња тенки метални центар пол.Постави лажен се повлече-up дрво, се повлече на неа во текот на база и пол. 1 x 5 FT Елка(Доаѓаат со делови како што е подолу, треба да бидат DIY собраа). 1 x 16.4 FT 50 LED String Светла. 1 x ПВЦ Стојат База. 4 x ПВЦ Центар за Поддршка на Половите. 4 x Монтажни Челични Цевки (Не вклучуваат божиќ топки).СРЕЌЕН БОЖИЌ!.POP-UP БОЖИЌ ДРВО - 5 Нозете Тенок Лажен Елка со пред-декорирани пенливи sequins и 16.4 Нозе 50 LED Боја String Светла, powered by 3 АА батерии (Не се Вклучени).БОЖИЌ ТРЕНДОВСКИ УКРАСИ - Новогодишни елки се најголемите тренд во празник украси, уникатен и деликатна за вистински луксузен изглед во оваа празнична сезона.БОЖИЌ УКРАСИ ЗАТВОРЕНО на ОТВОРЕНО - Pop-Up Новогодишни Елки се зголеми виталноста да кратки простори, совршен за домот, огништето, пред тремот, двор, градина, спална соба, дневна соба, патио, канцеларија, продавница, бар итн.Тоа ќе го носи живот на областа и да изгледа домот и не се вулгарен.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа