.

.

Живот-Како Возови ХО Скала Градежни Колекции Град-Црква

Живот-Како Возови ХО Скала Градежни Колекции Град-Црква

DEN 1212.00
Достапност
Залиха

ХО Скала Изградба Комплет, Модел Цемент се Потребни.Структури Додадете Реализам и да Било Воз Изгледот, Вклучува Детални Decals.Дизајниран за лесна конструкција, со пластични делови моделирани во реални боја.Дополнителни Слика По Желба.Совршен во секој град или земја амбиент.Што може да се види инструкции.Ниво на вештина : Почетник.Опис на производот Овој убав за градење ќе бидат во право дома во градот соседството или тивко земја крстопат.Дизајниран за лесно градежништвото, пластични комплет карактеристики делови моделирани во бои.Совршен за секоја недела услуга или селска свадба, оваа црква карактеристики Класичен архитектонски детали како steeple, бел и "обоено стакло" windows.ХО Скала Изградба Комплет со што може да се Види Инструкции.Од Производителот Овој убав за градење ќе бидат во право дома во градот соседството или тивко земја крстопат.Дизајниран за лесно градежништвото, пластични комплет карактеристики делови моделирани во бои.Совршен за секоја недела услуга или селска свадба, оваа црква карактеристики Класичен архитектонски детали како steeple, бел и "обоено стакло" windows.ХО Скала Изградба Комплет со што може да се Види Инструкции.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа