.

.

ДЕЛТА ТАПА T14043-SS Trillian Следи 14 Серија Вентил за да се Намали Само, од Нерѓосувачки

ДЕЛТА ТАПА T14043-SS Trillian Следи 14 Серија Вентил за да се Намали Само, од Нерѓосувачки

DEN 5001.36
Достапност
Залиха

Трим комплет само, мора да цел Multi Choice Универзална Вентил посебно, да се заврши единица.Надгледување на притисок биланс на вентил за да се држи на температура на вода во safe ±3° F (±1.6° C), помага да се заштити од ненадејни промени во топла или ладна вода под притисок.АДА во согласност со метална рачка на менувачот.Температурата само контролирани со рачка.Back-to-back инсталација способност.Црвено/Сини индикатор ознаки.Кертриџ вклучени.Вентил само.Боја : Нерѓосувачки | Стил : Една Рачка.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа