.

.

Rasav Деца Расположливиот Лицето Маска,Надградени 100 Компјутери 3 Ply Дише Шарени Деца Симпатична Facemasks за Девојчиња и Момчиња со Еластична Earloop

Rasav Деца Расположливиот Лицето Маска,Надградени 100 Компјутери 3 Ply Дише Шарени Деца Симпатична Facemasks за

DEN 407.76
Достапност
Залиха

67% не-плетени + 33% се топи разнесени.Удобно Earloop затворање.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ДЕЦА : големината на деца се соочуваат со маски е 5.7 х 3,7 инчи, погодни за возраста : 3-12 години.Ова се соочуваат со маски се наменети за момчиња и девојчиња.Нема чуден мирис. 3 ЗАШТИТНИ СЛОЕВИ вториот слој филтри за воздух; третиот слој апсорбира влага во дишењето за да се направи тоа дише и удобен за носење.ПРИЛАГОДЛИВИ МЕТАЛ НОСОТ ЛЕНТА ДИЗАЈН и УДОБНО EARLOOP : Нашата earloops на лицето маски за деца се меки и удобни,и прилагодливи метал носот клип може совршено да се вклопи деца носот и лицето,спречување на прашината од внесување на детето носот и устата.Со 4 компјутери анти-slipt декомпресија силиконска маска, за околу рака extender,голема еластичен и лесно да се носат и повторна употреба., кој може да го намали притисокот врз децата уши.ПРЕНОСНИ & СВЕТЛИНА : ПРЕНОСНИ & СВЕТЛИНА : Тоа е толку мека и мали, па можете да ги преземат тоа насекаде,така што тие се совршено да се фрли во вашата чанта, чанта, или скривам во вашиот ранец или дете на cara !И да носат маски може подобро да ви помогне да се изолира честички прашина.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ ЗА ЕДНОКРАТНА употреба БЕЗБЕДНОСТ МАСКА : пакет, вклучувајќи 100pcs ( 5 бои дете маски, 20 парчиња од секоја боја), детска маска за еднократна употреба.Можете да го носат за долго време.Ако имате било какви сомнежи во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, брзо и ефикасно!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа