.

.

Под Оклоп Жените Playmaker Фиксна Рака Слајд Сандала

Под Оклоп Жените Playmaker Фиксна Рака Слајд Сандала

DEN 1749.60
Достапност
Залиха

100% Текстил.Увезени.Етилен Винил Ацетат единствена.Вратило мерки околу not_applicable" од лак.Фиксна рака со додадена пена под за екстра удобно се вклопуваат.Стратешки поставени перфорации во текот на нога за зголемување на вентилација.Drop-in ЕВА footbed обезбедува underfoot амортизирање.ЕВА outsole дава голема трајност & влечење.Фиксна рака со додадена пена под за екстра удобно се вклопуваат.Стратешки поставени перфорации во текот на нога за зголемување на вентилација .Drop-in ЕВА footbed обезбедува underfoot амортизирање .ЕВА outsole дава голема трајност & влечење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа