.

.

Сртот Дете Празнина Заштита Искра Забава Вкус Паста за заби, 4.2 Оз

Сртот Дете Празнина Заштита Искра Забава Вкус Паста за заби, 4.2 Оз

DEN 119.28
Достапност
Залиха

Тепачки шуплини со клинички докажано Fluoristat.Пријател на забната глеѓ.Забавно-пополнети сјаат и Искра Забава вкус за деца.Овој производ не содржи шеќер, како и сите АДА прифатени пастите за заби.На АДА Советот за Научна Работи' Прифаќање на Дете Сртот Искра Забава е врз основа на неговата утврди дека производот е ефикасна во помагање за да се спречи и да се намали расипувањето на забите, кога се користи како режисер.Забавно-пополнети сјаат и Искра Забава вкус за деца.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа