.

.

Сублимација Празно Крпи, DIY Микрофибер Кујнски Крпи ,Модерен Мулти Цел Јадење Крпи за Чистење на Кујната, 15.7 x 23.6 Инчен, 11.8 x 11,8 Инчен (Бела, 6 Парчиња)

Сублимација Празно Крпи, DIY Микрофибер Кујнски Крпи ,Модерен Мулти Цел Јадење Крпи за Чистење на Кујната, 15.7

DEN 422.16
Достапност
Залиха

Пакет содржина : ќе добиете 6 парчиња сублимација dishtowel во 2 различни големини, погоден за миење садови, бришејќи маси, миење лица, итн., доволно за секојдневна употреба во големо семејство, Нашите микрофибер кујнски крпи се бројните, која може да се замени често да се подобри грижата за здравјето на членовите на семејството, и тие се погодни за чистење на кујнски прибор.Сигурен материјал : за брзо сушење модерни јадење крпа е направен на квалитетот влакна, што се чувствува нежно, чисто и удобно; пешкир е безбедно, нема луто мирис и силната апсорпција на вода, кој може да сува маса брзо; пешкир е еднократно и лесно да се чисти; Тоа е на добар квалитет, дебела и трае долго време; На пешкири не се штетни хемиски состојки, додаде, здраво и удобно, децата, исто така, може да бидат сигурни да го користите.Мулти-цел чистење на тема : овие микрофибер кујнски крпи задржете кал и нечистотија како магнет, и како dishcloth, тие лесно да се отстрани маснотии и нечистотии од вашата микробранова печка, плоча и пан; Како партал, можете да ги избрише дамки од вода и прашина исклучување на вашето биро и да windows, оставајќи вашата соба беспрекорен.Нема траги : нашата мулти цел јадење крпи се меки, меки и не гребете површини без да остават траги, што ги прави идеални за чистење стакло, дрвен мебел, нерѓосувачки челик, фото рамка, јасно слој и други кревка површини.Погоден за сублимација : нашата мека абсорбента крпи се погодни за сублимација, кога температурата е помеѓу 170 и 190 степени целзиусови степени, тие апсорбираат боја добро и не се скрши за време на преносот на топлината, па лесно можете да печатите било шема сакате да направите вашиот крпа уникатна и привлечна.Брза апсорпција на вода : Нашата крпи апсорбираат вода брзо, така што кога ќе се излезе од туш или по вежбање, можете да ги користите за да се движат на вода и пот, на оддалеченост од вашето тело брзо.Нема остатоци : Нашата крпи донесе прецизниот и мазна hemming процес, жици на струг е дури и уредни, па тоа не е лесно да се pilling и да падне, и нема да има остатоци на крпа на површината на објектот по бришејќи.Карактеристики : Материјал : влакна Боја : како слики покаже Големина : прибл.15.7 x 23.6 инчен, 11.8 x 11,8 инчен Пакет вклучуваат : 6 x Сублимација dishtowels Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Не користите на бодликава површината.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа