.

.

MENSI Гас Orifice Авиони Конектор Месинг Црево Фитинг 3/8 Одблесокот x 1/8 MNPT Пропан Млазницата за Самостојна Кастинг Шпорет за Готвење Скара, Турција Тенџере Шпорет Сет од 2

MENSI Гас Orifice Авиони Конектор Месинг Црево Фитинг 3/8 Одблесокот x 1/8 MNPT Пропан Млазницата за Самостојна

DEN 7199.76
Достапност
Залиха

→ Овие се млазницата за турција тенџере шпорет, леано железо шпорет шпорет со 3/8" машки конец x 1/8" NPT нишка и авиони. → Направени од цврст месинг. → Комплет вклучува две и добро за резервни компоненти. → Ова се користи за Gasone шпорет или други слични бренд. → Гас Orifice Авиони Конектор Месинг Црево Фитинг 3/8" Одблесокот x 1/8" MNPT Пропан Млазницата, Но не универзално.Гас Orifice Авиони Конектор Месинг Црево Фитинг 3/8" Одблесокот x 1/8" MNPT Пропан Млазницата за Самостојна Кастинг Шпорет за Готвење Скара, Турција Тенџере Шпорет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа