.

.

12 Pc Вратоврска Род Завршува Подолу Чизми Власт Барови Горниот & Пониски Топката Зглобовите Суспензија За Полнење

12 Pc Вратоврска Род Завршува Подолу Чизми Власт Барови Горниот & Пониски Топката Зглобовите Суспензија За Полнење

DEN 479.28
Достапност
Залиха

Компатибилен со ТОЈОТА 4 RUNNER.ОЕМ Дизајн Директно Одговара / Елиминира rattling и clunking врева поврзан со неуспешниот вратоврска прачка / Прецизност-направени перформанси и дополнителна сила.Компоненти и хардвер се специјално третирани за да се зголеми силата на отпорот, прецизност-машински да строги tolerances.Го враќа соодветно возило рамнотежа и Промовира подолго шок живот.Пред ставање на ред, ве молиме проверете со вашиот автомобил модел во Fitment Филтер Систем во горниот лев агол.Авто делови се од витално значење за секое возило.Тоа е од суштинско значење за секој автомобил во светот да се носат висок квалитет делови;не само да се работи, но за безбедно транспорт семејства и поединци во текот на нивните секојдневни рутини и авантури.Ние сакаме нашите клиенти да заборавите за сите други прашања кога еднаш ќе се инсталира нашите дела; ова е причината зошто нашите replacementparts се дизајнирани да одговараат и да се одговара без било какви прашања или проблеми.Нашата контрола на квалитетот тим прави сигурни дека само високо strengthmaterials се користат во нашите процесот на производство.Во Parts W, ние сме горди да понуди премиум бренд на квалитетот autoparts во фер цена за нашите клиенти.НИ Магацин : СЛОБОДЕН Побрза Испорака на долниот 48 држави (околу 2-5 работни дена)Пакетот Вклучува : 2 Решетката и Крило Подолу Boots1 Надворешниот Вратоврска Род - Патнички Side1 Надворешниот Вратоврска Род - Возачот Side2 Пред Внатрешна Врска Род Ends2 Пред Горниот Топката Joints1 Пред Долниот Топката Заеднички Возачот Side1 Пред Долниот Топката Заеднички - Патнички Side2 Пред Власт Бар Крајот Links This Комплет Одговара : Компатибилен со ТОЈОТА 4 RUNNER 1996 - 2002 година Сите Models Important answer : ___________________________ Note : -Пред поставување на цел, ве молиме проверете со вашиот автомобил модел во Fitment Филтер Систем во горниот лев агол.Ве молиме Прочитајте ги забелешките внимателно, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.-Fitment информации дадени за повикување само.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа