.

.

3× Medial X-Ray Филм Закачалка Еден Клип 2.2 Стоматолошки Нерѓосувачки Челик Премиум Инструменти

3× Medial X-Ray Филм Закачалка Еден Клип 2.2 Стоматолошки Нерѓосувачки Челик Премиум Инструменти

DEN 287.76
Достапност
Залиха

Произведени од AISI 420 германски нерѓосувачки челик.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CE-Квалитет Марка, ISO 13485, ФДУ и други Стандарди за Квалитет.Високо полиран финиш за естетска и отпорност на корозија.Висок Степен на Прецизност и Флексибилност при спроведувањето на Клиничките Постапка.Премиум Квалитет, од Нерѓосувачки Челик со Супериорен Изработка. 3 Парчиња на X-ray филм закачалка клипови 2.2 Инчен : Се користат во текот на X-ray развој на позиција и задржете го radiograph, се елиминира streaking и одржување на тензија и усогласување.Нерѓосувачки Челик Премиум Квалитет Инструменти.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа