.

.

2 X 18 X 18 Тапацир Пена Медиум Цврста Пена Мека Поддршка (Стол Перница Плоштадот Пена за Dinning Столици, инвалидска Количка и Седиште Перница Замена)

2 X 18 X 18 Тапацир Пена Медиум Цврста Пена Мека Поддршка (Стол Перница Плоштадот Пена за Dinning Столици, инвалидска

DEN 527.52
Достапност
Залиха

Полиуретански Пена - ЛУД ВО САД.Густина : 1.4 Средна Фирма Густина - Има компресија стапка од 44 кг.Употреба : Идеален за Градски Столици, мебел перници, клупа перници, брод перници, автомобил перници, направете резервна поддршка, троседот седиште замена и сите други домашни и комерцијални тапацир апликации. 100% Обнова Го Оценувате / Оган Retardant / Висок Квалитет / Професионална Употреба.Трае 4-6 години.Големина на : 1 Count (Пакување од 1).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа