.

.

Мед Ghee 8.3 Унца (235.3 Грама) Jar

Мед Ghee 8.3 Унца (235.3 Грама) Jar

DEN 575.28
Достапност
Залиха

Слатка, spreadable путер со природен мед.Карактеристики органски, unsalted слатка павлака путер од трева-фед крави.Не-ГМО; сол слободни.Не-ГМО.Едноставно Ghee е Мед Ghee е слатка, лесно spreadable путер која е одлична за тост, muffins, палачинки, компир или на било кој од вашата омилена храна!Мед Ghee карактеристики допир на чиста пастеризирано диви цвет мед за додаде сладост.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа