.

.

Плоштад Главата во Собата Завртка, Купот Точка, 3/8-16 x 1 1/2, од не ' Рѓосувачки Челик 18-8, Полн Нишка (Количина: 100) Груб Навој, 3/8 инчи Плоштад Главата Завртки, Должина на: 1

Плоштад Главата во Собата Завртка, Купот Точка, 3/8-16 x 1 1/2, од не ' Рѓосувачки Челик 18-8, Полн Нишка (Количина:

DEN 4751.76
Достапност
Залиха

Тема : Крупни / Целосната Тема / 18-8 /.Навој Дијаметар-Теренот : 3/8-16, Должина на : 1 1/2 инч.Груб Навој.Куп точка Прилагодете Завртки се завртки без глава whch се навој целата должина.Тие имаат внатрешен хексагонална се вози на едниот и на куп-облик вовлекување на другиот крај.Купот точка е најпопуларниот стил поставите завртка.Дизајниран за брзо, постојан и полу-постојани локација на делови на шахти со цврстина диференцијал на 10-15 Rockwell C поени и каде сечење во купот на работ на окно е прифатливо.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа