.

.

Somdot Салон со 8 Лесно се Повлече Фиоки 4-Ниво Широк Ткаенина Салон Вертикална Складирање Кула Организатор Единица за Спалната соба Канцеларија Перење Плакарот Entryway ?

Somdot Салон со 8 Лесно се Повлече Фиоки 4-Ниво Широк Ткаенина Салон Вертикална Складирање Кула Организатор Единица

DEN 631.20
Достапност
Залиха

✔Екранот Стабилна челична рамка и издржливи МДФ дрво врвот можат да доведат до 66lbs; 4 прилагодливи пластични нозе заштитете го вашиот под од гребење и одржување на чување кула ниво и стабилен на нерамна подови или тепих. ✔100% Задоволство Гаранција : Ние обезбедуваме 18 месеци грижете се-бесплатно гаранција и корисни услуги на клиентите.Можете да контактирате со нас за да се распрашува било какви прашања во врска расадник салон, и нашите искусни експерти ќе ви помогнат во 18 часа.Не ставајте дебели предмети и во фиоките, не се мијат салон фиока.Таму може да се мирис на "нови" кога прв отворањето на пакетот, ве молиме воздух производот надвор во добро вентилирани место за неколку часа.Тоа мора да биде паметен решение за сопствено складирање кабинет ако сте биле уморни од гледајќи наоколу за работи во неуредна соба.Тоа е совршено место во вашата спална соба, плакар, салата или entryway и да ги зачувате вашите алишта, садови, книги или документи.Тоа ќе доведе до организиран начин на живеење и да се направи сè што се чини дека да се биде полесно.Материјалот е еколошки.На врвот е направен од Е1 ниво МДФ одбор.Тоа ќе се заштити вашиот дом животната средина и вашето здравје од штетни хемикалии.Safe Материјал : Е1 МДФ + Подебели Челик + Ткаенина.Големина : 31.5"(L) x 11,8"(W) x 32.1"(H).Тежина : 22.0 lbs.Одборот Дебелина : 0.47".Боја : Јаглен Сива/Црна Тоа мора да биде паметен решение за сопствено складирање кабинет ако сте биле уморни од гледајќи наоколу за работи во неуредна соба.Тоа е совршено место во вашата спална соба, плакар, салата или entryway и да ги зачувате вашите алишта, садови, книги или документи.Тоа ќе доведе до организиран начин на живеење и да се направи сè што се чини дека да се биде полесно.Материјалот е еколошки.На врвот е направен од Е1 ниво МДФ одбор.Тоа ќе се заштити вашиот дом животната средина и вашето здравје од штетни хемикалии.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа