.

.

Dorman 742-271 Моќ Прозорец за Моторни Одберете Ford / Линколн / Mazda Модели

Dorman 742-271 Моќ Прозорец за Моторни Одберете Ford / Линколн / Mazda Модели

DEN 2383.20
Достапност
Залиха

Строго се тестираат за одговара и функција.Изработени од квалитетен материјал.Обезбедува тивка работа и долг живот.Поддржани од страна на ограничен доживотна гаранција. 100 проценти нови единици.Директно одговара на жици се подигнат - без жица спојување е потребно.Квалитет на тестови за издржливост и перформанси.OE : F50 Y5423394 B, 3 L5 Z1523394 BA, F58 Z16233 V94 ARM.Dorman Прозорец Лифт Мотори се 100% нови и содржат директни одговара жици harnesses.Мотори обично изгори надвор поради неуспесите на Прозорец Регулаторот или од носење на четки, арматура, bushings или брзини.Dorman Прозорец Лифт Мотори се со цел да се интегрираат со Dorman е Прозорец Регулаторот програма нуди најмногу заврши поправка решение.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа