.

.

Најк Мажите Benassi Само го Прават Тоа Атлетик Сандала

Најк Мажите Benassi Само го Прават Тоа Атлетик Сандала

DEN 722.40
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Слајд во удобноста во лесни и спортски Најк Benassi JDI Слајд.Тоа карактеристики на Најк логото на подножјето на рака, кои се наредени со супер-мека ткаенина.Пена midsole носи тој плажа чувство на нозете и додава изворот до вашиот клоци-назад стил.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа