.

.

Западниот Брег Авто Универзална Baja Седло Ќебе Клупата Полна Големина Седиште Корица Вклопува Ford, Chevrolet, Dodge, и Полна Големина Пикап Камиони (Црвено)

Западниот Брег Авто Универзална Baja Седло Ќебе Клупата Полна Големина Седиште Корица Вклопува Ford, Chevrolet,

DEN 1451.76
Достапност
Залиха

НАЈНОВИ ДИЗАЈН - Ажурирајте го вашиот автомобил седиште со Класичен & Шарени Baja Инките Седло ткаат ќебе дизајн.Екстра пена поддршка за перница удобност.Подобрување на изгледот на вашето возило веднаш.ЏЕБОВИТЕ - Удобен пред џебовите ви ги даде на чување треба за сите на твојот ден-за-ден употреба.Џебовите се прошири низ целиот фронт на маска за да даде секој патник просторот, тие треба да ги чувате своите предмети.СОВРШЕНА ЗАШТИТА - Растеглив назад ткаенина, дебели, тешки-должност, плетени ткаенини што ќе се одржи под интензивна носат.Се ВКЛОПУВА - Целосна големина клупи, Камиони, спортски автомобили, Автомобили, Задната Клупа & Магнети Предната Клупа.Се работи за солидна клупа места само.Не работи на сплит седиште конфигурации.ЕДНО ПАРЧЕ ЛЕСНО INASTALLATION - На прилагодливи опфаќа функција кука и јамка сврзувачки елементи за лесна инсталација (Инструкции се Вклучени).Само се лизга на за совршено се вклопуваат.Лесен за одржување.Не airbag компатибилни.Боја : Црвена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа