.

.

Andaz Притиснете Стигнале Значка Ролна Носителот со Клип, Тешки Метали Име Ознака Стигнале ID Копче Спојувалка за Каиш Не Денес Рак, Смешни Саркастичен Хумор

Andaz Притиснете Стигнале Значка Ролна Носителот со Клип, Тешки Метали Име Ознака Стигнале ID Копче Спојувалка

DEN 167.52
Достапност
Залиха

КАРАКТЕРИСТИКИ Тешки метална конструкција со метален клип, погоден за да се справи дури и на најсложените средини - болница, канцеларија, магацински.Безбедна копчето дизајн carabiner да се одржи име беџеви, картички, Ид, звук, и многу повеќе.МАТЕРИЈАЛ Трајни челична конструкција, не се евтини пластични, акрил или почувствува.Најлон мозок е издржлив да се користи на тешки ролна, и не ќе се скрши лесно по повеќе повтори користи.ГОЛЕМИ ОБЛАСТА на ДИЗАЈНОТ 1.3" ГОЛЕМИ областа на дизајнот, со копчето клип дизајн за да безбедно се одржи фото ID картички, безбедносен сертификат картички, име значки, посетител поминува, карти, итн.Имаме 100s на дизајни на располагање - симпатична, елегантен, лопез и од неодамна, флорални, сопствен, личен, смешни, модерна и повеќе.ОБЛИКОТ Трајни круг метал дизајн со здрав метал стационарни фиксни (не-зглобот) клип на грбот.Метален клип ќе не заменат, виткајте, се скрши како пластични клипови или лошо дизајнирани алигатор клипови.ПОДАРОК ИДЕИ за совршен сопствен личен подарок за вашите свој колега, претпоставен, сопруг, маж, жена, него или неа.Покаже благодарност за медицинска сестра, RN во обука, КНА, LVN, LVE, ТОЈ лекар, педијатрија медицински студент, во болница специјалист, наставник, ветеринар техника, свој колега, технолошки, советник вработен, шеф, професор, ТОА професионално, и повеќе.Погоден за мажи или жени.Боја : Рак.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа