.

.

DOZYANT 12 Нозе 1/4 Брзо се Поврзете RV Пропан Црево Конвертор Замена за 1 lb Throwaway Шише Поврзува 1 LB најголемиот Дел Преносни Примена на Р.В. 1/4 Женски Брз Исклучите

DOZYANT 12 Нозе 1/4 Брзо се Поврзете RV Пропан Црево Конвертор Замена за 1 lb Throwaway Шише Поврзува 1 LB најголемиот

DEN 568.80
Достапност
Залиха

Поврзете 1 фунта преносни примена на Р.В. 1/4" Женски Брз Disconnect.Економичен - Стоп трошење на вашите пари на 16.4 мл/ 1 Lb пропан резервоарот кои ќе ви трае неколку часа на употреба, овој црево овозможува конекција од RV женски брзо исклучување на преносни кампување апарат, елиминирање на потребата за 1 фунта шише.Отстрани еден регулатор - тоа само треба еден регулатор помеѓу вашиот RV пропан извор и пренослив апарат, Така што треба да се отстрани регулаторот на вашиот RV или приколка.ДУВАЧКИОТ CONNECTION - Трајни солидна месинг обезбеди безбедна конекција, резервоарот врска има одлична безбедна конекција и издржливост, долготрајни и е лесен за користење.МУЛТИ-СООДВЕТНОСТА - Совршени за фенер,бади грејач, камп шпорет, преносни скара, tabletop скара, и повеќе.Одлично за кампување, tailgating, греење потреби или да се има отворен cookout.Големина : 12 Метри.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа