.

.

mDesign Високи Салон за Складирање Кула Стенд - Здрав Челична Рамка, Дрво Врвот, 4 Фиока Лесно се Повлече Ткаенина Бин - Организатор за Спалната соба, Ходникот, Entryway, Плак

mDesign Високи Салон за Складирање Кула Стенд - Здрав Челична Рамка, Дрво Врвот, 4 Фиока Лесно се Повлече Ткаенина

DEN 1175.76
Достапност
Залиха

4 ФИОКА САЛОН : Карактеристики 4 отстранлив фиоки; Употреба во или надвор од плакарот и да се задржи нередот под контрола со зачувување на сите ваши облека и додатоци во едно погодно место; складирање и организација на тренингот опрема, leggings, јога панталони, џемпери, постелнина и повеќе; Вертикален дизајн, лесно се вклопува во многу локации низ дома; се Користи како ноќната и да ја задржите вашиот будилник, списание, очила блиску на дофат на раката; Микс Дрво врвот обезбедува цврста површина да се одржи светилки, книги, оркестарот, и повеќе; На великодушно големина отстранлив фиоките имаат лесен повлече рачка за да се направи отворање и затворање на едноставен; Пластични нозе ќе не нула тротоарите, и тие се прилагодува на нерамни површини.ФУНКЦИОНАЛНА Одлична за деца, tweens и возрасни лица; Користите било каде сакате да го додадете малку стил на вашиот организациски потреби; Овој лесен-за-користење градите на фиоки може да се користи во повеќе соби низ дома; Одлични за плакари, спални соби, расадници, playrooms, entryways и повеќе; Идеална за мали простори како што се станови, condos, и колеџ dorm соби.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од дише не-плетени синтетички ткаенини; Силна челична рамка и издржливи МДФ дрво врвот; Пластични нозе заштита на подови; Хардвер е вклучена ски-бесплатна инсталација; ЛЕСНО НЕГА : Избрише се чистат со влажна крпа и оставете да се исуши.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 12" x 17.75" x 37" висока.m Deslgn нуди широк спектар на мебел чување и единици за вашиот дом.Достапни во повеќе големини, формати и завршува - вие сте сигурни да се најде само правото парче да се координираат со твоите дома декор.МУЛТИ-за УПОТРЕБА : Нашите мебел складирање објекти може да се користи во текот на целиот дом.Овој формат Е совршен за дополнителни облека за складирање.Место во вашата спална соба, плакар.салата или entryway - таа нуди сокриени складирање кој Е лесен за пристап.СКЛАДИРАЊЕ РЕШЕНИЈА : Ние дизајниран нашите мебел парчиња, за да ви обезбеди корисни складирање решенија за организирање на вашиот простор и ви нудиме вредност, стил и квалитет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа