.

.

mDesign Складирање Салон за Мебел Единица - Високи Бебе и Дете Стојат Организатор Кула за Спалната соба, Расадник, Playroom, и Плакарот - 4 Фиока Отстранлив Ткаенина Кантите

mDesign Складирање Салон за Мебел Единица - Високи Бебе и Дете Стојат Организатор Кула за Спалната соба, Расадник,

DEN 2380.80
Достапност
Залиха

4 ФИОКА ГРАДИТЕ : Карактеристики 4 отстранлив фиоки; Користите веднаш до дете кревет, креветчето, или менување на маса и да се задржи нередот под контрола од страна на чување сите на едно погодно место; ги Зачувувате и организирате ќебиња, onesies, pacifiers, burping крпи, чорапи, чевли, пелени, и мали играчки; вертикална дизајн се вклопува лесно во многу локации низ дома; Микс Дрво врвот обезбедува цврста површина да се одржи играчки, книги, оркестарот, nightlights и фотографии; На великодушно големина, отстранлив фиоките имаат лесен-повлече се справи да се направи отворање и затворање на едноставна - бидете сигурни да се одржи на фирма вметнете во внатрешноста на дното на фиоки за дополнителна поддршка; Пластични нозе ќе не нула тротоарите, и тие се прилагодува на нерамни површини.ФУНКЦИОНАЛНА Одлична за бебиња, деца, и пред-тинејџерите; Користење насекаде во вашето дете спална соба, градинка, или playroom каде сакате да го додадете малку стил и екстра складирање; Овој лесен-за-користење градите на фиоки може да се користи во повеќе соби низ дома; Одлични за плакари, спални соби, расадници, playrooms, и повеќе; Идеална за мали простори како што се станови, condos, и градот куќи.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од дише не-плетени синтетички ткаенини; Силна челична рамка и издржливи МДФ дрво врвот; Пластични нозе заштита на подови; Хардвер е вклучена ски-бесплатна инсталација; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа и оставете да се исуши.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 12" x 17.75" x 37" висока.m Design нуди широк спектар на мебел чување и единици за вашиот малку една соба.Достапни во повеќе големини, формати и бои — вие сте сигурни да се најде само правото парче да се координираат со твоите дома декор.МУЛТИ-за УПОТРЕБА : Место во вашата детето е бебе соба, спална соба, playroom или плакарот.Овој формат е совршен за дополнителни облека и играчки за складирање.Совршен за бебиња, деца, tweens и тинејџерите.СКЛАДИРАЊЕ РЕШЕНИЈА : Ние дизајниран нашите мебел парчиња, за да ви обезбеди корисни складирање решенија за организирање на вашиот простор и ви нудиме вредност, стил и квалитет.Меша и натпревар со другите организатори за бескрајни можности.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа