.

.

Магнетни Букви и Пена Магнети за Години и Деца - Азбука Магнети за Фрижидер и Сува Избришете Одбор - Бебе Магнети со зоолошка градина и домашните Животни - Образовни

Магнетни Букви и Пена Магнети за Години и Деца - Азбука Магнети за Фрижидер и Сува Избришете Одбор - Бебе Магнети

DEN 455.76
Достапност
Залиха

✮ НАШИТЕ #1 ПРИОРИТЕТ е да се направи сите деца' активности за учење Забавно, Лесно и Безбедно!Ние ги користиме Премиум Материјали : Не-токсични, Еко-пријателски, Мека на Допир, ЕВА Пена Магнети, совршен за тактилни перцепција; тие се помогне во подобрување на децата' и години' фината моторика вештини.Светла Мулти-Шарени abc магнети за да се стимулира процесот на меморирање.Нашите Пена Деца Магнети Посилни ДОДАДИ во КОШНИЧКА СЕГА Не трошете време, цел!Магнетни Букви И Броеви сега пред договор да измине.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа