.

.

SuperSliders 4705195N Обновливи Мебел Двигатели за Тврдо дрво Подови – Брзо и Лесно да се Движите Секој Предмет 3-1/2 x 6 Лен (4 Парчиња)

SuperSliders 4705195N Обновливи Мебел Двигатели за Тврдо дрво Подови – Брзо и Лесно да се Движите Секој Предмет

DEN 215.76
Достапност
Залиха

Се ДВИЖАТ МЕБЕЛ ЛЕСНО се Движат мебел може да биде најтешкиот дел од движи или да ја реконструирам, но не со овие resuable Супер Желка мебел двигатели.Едноставно ставете ги под големи, тешки предмети да брзо и лесно да ги преместите низ тврдо, плочка, линолеум и други тврди површини.СОВРШЕН ЗА СИТЕ МЕБЕЛ - нема парче на мебел премногу големи или тешки за овие мебел лизгачи.Користете ги сите вашите омилени предмети, вклучувајќи табели, софи, кревети, dressers, recliners, тешки апарати и повеќе.ОБНОВЛИВИ - Преуредување на вашиот мебел е бриз благодарение на овие обновливи мебел лизгачи.Да се остават под вашите објекти за лесна и иднина се движат и чистење или да ги отстраните да се користи повторно.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Едноставно место секој лизгачот под агли или рабовите на вашето парче на мебел на избор, и слајд со леснотија!.ДИМЕНЗИИ - Секој лизгачот мерки 3 1/2" x 6".Големина Име : 3-1/2 x 6 Инчи Овална.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа