.

.

Ротари 9372 Прстен Klips - (Пакување од 2)

Ротари 9372 Прстен Klips - (Пакување од 2)

DEN 266.40
Достапност
Залиха

Сет од 2 Ротари Прстен Klips.AYP, ROPER, АРТИКЛИ : 12000029 и 812000029. Одговара на Кралот Pin на 16, 18 и 20 HP на Градинарски Трактори од 1991 година до Денес.Исто така се користи за да се задржи Волан Бел Чудак Assy на 16 HP на Градинарски Трактори и да го задржат Сектор на 18 и 20 HP Модели.Се вклопува 3/4" оска шахти.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа