.

.

Вебер 7661 се Справи со Скара 'N Оди Светлина, една Големина, Сива

Вебер 7661 се Справи со Скара 'N Оди Светлина, една Големина, Сива

DEN 1036.56
Достапност
Залиха

Led осветлува целиот готвење површината.Лесно придава на скара се справи.Монтажни да блесне дополнителна светлина каде што ви треба.Сензор за движење, со on/off прекинувач спасува животот на батеријата.Одговара на Тековната Дух, Битие и на Самитот скари.Извор На Енергија Тип : Прирачник.Лесно придава на скара се справи.Монтажни да блесне дополнителна светлина каде што ви треба.Led осветлува целиот готвење површината.Сензор за движење, со on/off прекинувач спасува животот на батеријата.Скара 'N Оди Светлината е мултифункционален скара светлина која лесно придава на скара рачка, & исто така detaches за дополнителна светлина каде што ви треба.Својот сензор за движење пали кога капакот е укината & се исклучува откако затворени за да ја зачувате батеријата, & додаде леснотија додека бразилецот.Скара 'N Оди светлината е мултифункционален скара светлина која лесно придава на скара се справи, и исто така detaches за дополнителна светлина каде што ви треба.Својот сензор за движење пали кога капакот е повлечена и се исклучува откако затворени за да ја зачувате батеријата, и се додава леснотија додека бразилецот.Лесно придава на скара handle Detachable да блесне дополнителна светлина каде што треба it Led осветлува целиот готвење surface Motion сензор со on/off прекинувач спасува животот на батеријата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа