.

.

Blodgett SHO-100-E Еден Полна Големина Електрични Фурната Конвекција

Blodgett SHO-100-E Еден Полна Големина Електрични Фурната Конвекција

DEN 6125.52
Достапност
Залиха

Конвекција Печка, Електричен, еден дек, полна големина капацитет (5) 18" x 26" тави, (SSM) цврста состојба рачни контроли, двојно стакло на врати, (5) од нерѓосувачки челик полици и (11) рек позиции, хром позлатен врата се справи, вентилаторот за ладење, од нерѓосувачки челик, градежништвото, 25" прилагодливи нерѓосувачки челик нозе, 11.0 k W, 1/2 hp компресор, c ETL, NSF, ЕНЕРГИЈА ЅВЕЗДА, 208v/60/3ph.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа