.

.

Improvia Бели со Портокал-Злато Мрачно Бар Четка Крпи - 12 Пак, Направен од Памук Тери - Супер Абсорбента и Lint-Слободен Крпа Партал за Ресторан, Кујна, Бања, Спа, и Повеќе - 16

Improvia Бели со Портокал-Злато Мрачно Бар Четка Крпи - 12 Пак, Направен од Памук Тери - Супер Абсорбента

DEN 358.56
Достапност
Залиха

ОДДЕЛЕНИЕ-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - Ние внимателно одбрани употребени материјали кои обезбедуваат квалитет на перформанси за санитација.Нашите најголемиот дел од 12 бели со Центар Сина Лента за чистење влошки се направени од 100% Чист Памук Тери кој е не-токсични и еко-пријателски.ВИСОКА ПРЕЦИЗНОСТ КРОИ - Овие washcloths поминале низ парична казна Двојно Hemstitching да зајакнати рабови за поголема стабилност и издржливост.Тоа е лесен и здрав структура за нашите крпи што прави огромна ефективноста кога се користи.ПОВЕЌЕ КОРИСТЕЊЕ - Ние сме убедени дека нашите крпи можат ефикасно да одговараат на широк спектар на канализација задачи.Тоа е од голема помош за чистење алатка за houseware, countertops, табели, мебел, апарати, windowpanes, возила, и повеќе.ВИСОКО ЛИКВИДНИ ЗАДРЖУВАЊЕ & НЕ АБРАЗИВНИ - Нашите ефикасно чистење партали се потенцира lint-бесплатно, редеа-бесплатно, и нула бесплатно структура која не остава траги на било чисти површината.Тоа се расчисти далеку честички прашина, отпечатоци од прсти, residuals, и повеќе течности. 100% ГАРАНТИРА ЗАДОВОЛСТВО – Improvia е единствена мисија е задоволството на клиентите.Ние сме составен од тим на професионалци, кои бидете сигурни дека за да се испорача врвен квалитет на производите.Ако не се задоволни, ние ви нудиме 100% полн со пари назад без прашања праша.Houseware.Возила.Gadgets,.Countertops & Маси.Апарати.Бањи.Огледало или Glasson.Windowpane.И Многу Повеќе!.Бела Портокал шарени Ресторан, Бар Џогерите Кујнски Крпи.Материјал : 100% Чист Памук Тери.Димензии : 16" x 19".

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа