.

.

Појавување на Парови Роденден на Денот на Вљубените Годишнината Ангажман Лицето Маска Свадба Партија Обновливи Мека Подароци за Сопруга, Сопруг

Појавување на Парови Роденден на Денот на Вљубените Годишнината Ангажман Лицето Маска Свадба Партија Обновливи

DEN 335.76
Достапност
Залиха

100% Полиестер.Уво Јамка затворање.Материјал Материјал : 100% Полиестер Влакна-Мека И Дише, Лесни,Големина : 20x15cm(7.9x5.9in), Совршен За Мажите И Жените.Пакување од 2, Еден за Него/Неа, и Еден за Вас!.Дизајн Опис : Мие,Еднократно,Удобно,Мода,М-во облик на Нос Клип За Удобно се Вклопуваат, Овозможува Лесно Breathability.Со Високо Еластична Прилагодливи Уво Кука.Можете Да Ја Определите Должината На Лицето Маска По Волја.Погоден За Повеќето Мажи Жени.Производ изведба : Тоа Може да се Спречи Правец,Фини Честички,Кујна Масло,Втората Рака Чад,Чуден Мирис,Итн.Вие исто така може да даде тоа како топло подарок на вашата омилена подарок,намалување е голема и обезбедува добра покриеност на носот без натуткани очите, па тоа не го попречуваат вашата способност да ја видите.Ткаенината е многу мек и удобен и прилагодлив earloops се голема функција.Најдобар Подарок : Невестата и Младоженецот Свадба се Соочуваат со Маски Може да Биде Најдобар Избор За Свадба,Ангажман,Годишнина,Датум, Банкети, Празници,Неколку Лица,Божик, Нова Година е Ден,Денот на Вљубените, И Роденденски Подароци.Погоден За Велосипедизам,Кампување,Работи,Патувања, Качување И Секојдневна Употреба,Свадба Сцена,Свадба Партија,Неколку Запознавање,На Меден Месец.Додаток Структура : Опремен Со Два Заменливи Заштитна 5-Слој На Отпадните Филтри, М-Во Облик На Нос Клип,Прилагодлив Ремени И Пошироко Маска Опсег.Оддел име : mens.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа