.

.

HOONEW Магнетни Букви, Броеви Азбука Пластични ABC 123 Фрижидер Магнети за Вокабулар Образовни Играчка Поставена Предучилишна Учење Правописот Пребројување Вклучува Г?

HOONEW Магнетни Букви, Броеви Азбука Пластични ABC 123 Фрижидер Магнети за Вокабулар Образовни Играчка Поставена

DEN 287.76
Достапност
Залиха

ЗАВРШИ КОМПОНЕНТИ : 78 КОМПЈУТЕРИ Магнетни Писма s рака.Најдобро Дизајниран Образовни Учење Играчки.Образовниот магнетни букви може да им помогне на децата да ги практикуваат своите правописот вештини - буква и број признавање, основните збор зграда, phonics, граматика, правопис и математика.Инспирира својата креативност,да се забавуваат за време на студиите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа