.

.

Oakley AOO9416LS Сплит Шут Поводник Пилот Eyeglass Додатоци, Јасно, 50 mm

Oakley AOO9416LS Сплит Шут Поводник Пилот Eyeglass Додатоци, Јасно, 50 mm

DEN 240.00
Достапност
Залиха

Направен во САД.ПОВОДНИК ДОДАТОЦИ КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : 1 18" поводник дека придава на вашиот омилен очила за сонце, па можете да ги носи околу вратот и не се грижите за губење на нив.КОМПАТИБИЛЕН СО : Oakley OO9416 Сплит Шут очила за сонце.ПОСЕТА НА OAKLEY БРЕНД ПРОДАВНИЦА : Кликнете на Oakley логото погоре за да ја видите целата Oakley очила за сонце и други додатоци асортиман.На Oakley се Подели Шут очила за сонце поводник додатоци комплет прилепува на крајот на очила за сонце за да им помогне на чувајте ги на сигурно место.Направени од TPE гума, на поводник капи ќе се држиме до тимот без попречување форма или да се собере и ќе се прошири или договор врз основа на матичните големина.Компатибилен со OO9416 Oakley се Подели Шут очила за сонце.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа