.

.

HELIFOUNER 420 Парчиња Компјутер Standoffs Завртки Асортиман за Полнење за 2.5 SSD, Хард Дискот, Компјутерот Случај, матична Плоча, Фан Моќ Графика

HELIFOUNER 420 Парчиња Компјутер Standoffs Завртки Асортиман за Полнење за 2.5 SSD, Хард Дискот, Компјутерот Случај,

DEN 239.52
Достапност
Залиха

【Стилови】Вкупно 10 различни компјутерски завртки, совршен за 2.5" SSD, компјутер случај, напојување, матична плоча, хард дискови, фан и флопи/CD-ROM дискови фиксна инсталација. 【Материјал】Направен од висок квалитет на месинг, челични влакна и хартија, челични со никел и црна цинк позлатен кои имаат супериорен ' рѓа отпор и одличен оксидација отпор. 【Пакет се вклучени】420 парчиња компјутер случај, напојување, матична плоча, хард дискови, вентилатор, месинг standoffs монтажа завртки и изолација, подлошки. 【Широко Апликации】Совршен за 2.5" SSD, компјутер случај, напојување, матична плоча, хард дискови, фан и флопи/CD-ROM/DVD-ROM дискови фиксна инсталација, тие се ставени во една кутија, лесно да се најде и да го користите. 【DIY Асортиман Комплет】Дали сте PC зграда hobbyist или професионална техника, овој сет на замена завртка додатоци е неопходност и количината треба да траат и по неколку проекти.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа