.

.

САД Стандардна Опрема (ZG D44-456) Прстен Замена & Назабена Опрема Поставена за Dana 44 Диференцијал

САД Стандардна Опрема (ZG D44-456) Прстен Замена & Назабена Опрема Поставена за Dana 44 Диференцијал

DEN 8734.56
Достапност
Залиха

сад стандард прстен и крило множества се вистинскиот избор за да додадете доверба на вашиот инсталирате.сад стандардна опрема нуди целосна линија на прстен и крило групи за различни заеднички и тешко да се најде апликации.сад стандардна опрема нуди стандарден една година гаранција од дефекти на нивните прстен и крило сетови.овој производ се користи во 4.55 оска сооднос.Одговара тип : Возило се Специфични.Стил : Dana 44 4.56 Сооднос САД Стандард испорачува висок квалитет прстен и pinions во пристапна цена.Произведени со истите спецификации како ОЕМ нашите брзини се сигурни, силна и лесно да се постави.САД Стандард брзини направи одличен избор за замена брзини и cid промени.ПРСТЕН & НАЗАБЕНА ОПРЕМА ПОСТАВУВА.Високи Перформанси САД Стандард Прстен & Pinions се користи најмногу држава на уметноста компјутерски софтвер за инженер брзини кои се силни, лесен за инсталација, и да се обезбеди години на трајни перформанси.ИНСТАЛАЦИЈА КОЛЕКЦИИ.САД Стандардна Опрема, инсталација колекции нуди (каде што е применливо) на квалитетот на лежишта & трки, назабена лежишта & трки, прстен опрема завртки, со назабена орев, кршете ракав, масло одбивни, нишка заклучување соединение, по повод одбележувањето соединение со четка и заптивка.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа