.

.

Мали Делови FSC584SHB Одделение Челик Плоштадот Главата Болт, 5/8-11 Нишка Големина, 4 Долго

Мали Делови FSC584SHB Одделение Челик Плоштадот Главата Болт, 5/8-11 Нишка Големина, 4 Долго

DEN 218.40
Достапност
Залиха

Материјал : челик.Тема големина : 5/8"-11. Должина : 4 инчи.Ниско-Сила Одделение Челик Плоштадот Главата Болт, 5/8"-11" Нишка Големина, 4" Долго.Fastcom Понудата е специјализирана во различни сврзувачки елементи кои се простираат низ електронски, транспорт, градежништво, комерцијални и воени индустрии.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа