.

.

Yukon Опрема & Оска (YC D44590) Диференцијални Превозникот Случај за АМЦ Модел 35, 3.55 & up

Yukon Опрема & Оска (YC D44590) Диференцијални Превозникот Случај за АМЦ Модел 35, 3.55 & up

DEN 376.80
Достапност
Залиха

Висока Јачина Железо Случај.Прецизно Изработени за Тесни Tolerances.Не Вклучува Spider Брзини.Превозникот Случаи од Yukon Опрема и Оска се изработени и квалитетот тестирани на високи стандарди за да се обезбеди висок сила и долг живот за оваа суштинска компонента на вашиот диференцијални систем.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа