.

.

Американскиот Стандард TU105500.002 Студио S Вентил Само Трим Комплет со Кертриџ, Универзална Хром

Американскиот Стандард TU105500.002 Студио S Вентил Само Трим Комплет со Кертриџ, Универзална Хром

DEN 1857.60
Достапност
Залиха

Вклучува Еден-Парче Кертриџ : Поедноставува инсталација и одржување.Двојно Керамички Притисок Рамнотежа Кертриџ : Комбинација на Керамички Диск Мешање Вентил и Керамички Балансирање Гајтанот во едно парче кертриџ.Керамички Диск Мешање на Вентил : Уверува животниот век на секрет-слободен перформанси и лесно се справи со работа.Керамички Балансирање Гајтанот : Одржува постојана излезна температура во одговор на промени во релативните топла и ладна снабдување притисок.Керамички материјал е непроменета со минерални депозити и тешките услови вода.Интегрирани Проверете Вентили : Конструиран за да се елиминира крстот проток.Боја : Хром | Големина : Универзална | Стил : Трим | Шема Име : Без Груба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа