.

.

elabo 32 Мрежа Голем Капацитет Јајце Држачот за Фрижидер, Двоен Слој Фиока Тип, Мулти-Функција за Складирање Фиока Сад Организатор, BPA-Free, Јасно, со Отстранлив Јајце Пос?

elabo 32 Мрежа Голем Капацитет Јајце Држачот за Фрижидер, Двоен Слој Фиока Тип, Мулти-Функција за Складирање Фиока

DEN 2119.20
Достапност
Залиха

Широка Примена : Тоа може да биде многу нормален чување на сад, може да се стави чај кеси, кафе капсули и нешто што сакате.И тоа е добро јајце носителот да се осигура дека јајцата се не collided.Покрај тоа, ние, исто така, даде уште два мозоци коцки, која може да се користи како овошје и зеленчук складирање сад.Тоа е многу возбудливо.Фрижидер Организатор : Кога ја користите оваа носителот, јајца ќе биде ставен во одредена локација, и тоа го прави вашиот фрижидер поедноставно и neater отколку пред тоа.Тоа е добра гаранција да се јадат свежи јајца.Голем Капацитет : Ова јајце носителот на чување е дизајниран од страна на двоен слој, секој фиоки со отстранлив послужавник, на послужавник може да се одржи 16 јајца.Секоја независна ритам може да се спречи јајце од прекине и да се судри.Па така, овој капацитет може да се задоволат дневните потреби.Висок Квалитет и Јасна : Употребата на високо-квалитетна храна-одделение за безбедност на домашно МИЛЕНИЧЕ материјал, 100% BPA free.Можете да го магацинот од нив да се зачува простор.Целата јајце складирање сад е транспарентен.Јасно може да се знаат останатите број на јајца, и можете да го надополнува нив во времето.Внимателен Дизајн:рабовите на ова јајце носителот сад донесува круг дизајн, кој може да се избегне гребење на вашите прсти.Две фиоки имаат удобно рачки, може да се повлече фиока без никаков напор и да ги преземат јајца случајно.И ние имаме тестирани тоа, тоа е добар помошник.Зошто да изберете elabo јајце носителот?.Elabo јајце носителот складирање организаторот може да се користи во фрижидер/готвење маса, транспарентен дизајн ви овозможува лесно да ги видите храна внатре, 3 во 1 muti-функцијата може подобро да се организираат и да ги класифицира јајца / овошје и зеленчук, за да се задржи вашиот фрижидер без мирис, чиста и организирана.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа