.

.

Omix-Ада 18883.03 Главното Вратило

Omix-Ада 18883.03 Главното Вратило

DEN 3767.52
Достапност
Залиха

Тип На Производ : Авто Дел.Објектот Пакет Димензија : 35.56 cm L X8.382 cm W X6.858 см Х Точка Пакет Тежина : 4.95 Lbs.Земја На Потекло : Аргентина.OMIX со гордост ги нуди сите делови што треба да се задржи вашата Willys/Џип работи како нов со стандардите за квалитет, дека секогаш ги исполнуваат или надминуваат оние од фабриката дел.Оваа замена, пренос на главното вратило се вклопува 76-79 CJ5 / CJ7 модели опремени со Tremec T150 3-брзини мануелен преноси.Карактеристики 6 / 37 / 34 spline смета и 11.25-инчи целокупната должина.Го заменува OE 8126804.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа