.

.

KOHLER GP1077792-0 Вистински Дел Fairfax Широка Plug Копчиња, Бела

KOHLER GP1077792-0 Вистински Дел Fairfax Широка Plug Копчиња, Бела

DEN 1888.80
Достапност
Залиха

KOHLER ВИСТИНСКИ ДЕЛ.Вклучува топла, ладна и подигнете род копчето.Конструиран за да се промовира производ долговечност.Направени со премиум материјали за поголема трајност.Опис на производот Заштита на KOHLER производи, секогаш се погледне за KOHLER вистински делови лого.KOHLER вистински делови, се дизајнирани од страна на KOHLER инженери да се одржи оригиналниот производ перформанси и да се промовира производ долговечност.Од Производителот Kohler Вистински Дел, Plug Копчето, Plug Копчето за Fairfax.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа