.

.

Avidlove Жените Долна Облека Оглавник Chemise Чипка Babydoll Мрежа Nightwear V Деколте, Теди

Avidlove Жените Долна Облека Оглавник Chemise Чипка Babydoll Мрежа Nightwear V Деколте, Теди

DEN 383.76
Достапност
Залиха

Материјал : Ова чипка babydoll долна облека за жени е направен од високо-квалитет чипка и Мрежа, супер еластичен и мека, доставување удобно носење искуство.Стил : жените чипка долна облека сет, v вратот chemise, оглавник долна облека, секси долна облека за жени, чипка мрежа долна облека sleepwear nightie, породилно долна облека,Жените backless долна облека babydoll, булчински долна облека.Уникатен Дизајн: Флорални Оглавник е многу нежна и домот, направи гради изгледаат повеќе привлечни.Високиот половината долна облека здолниште може да се сокрие испакнати стомакот и база на бедрото совршено, Визуелно продолжување на нозе,нагласи женски форми.Повод : жените теди долна облека оглавник чипка babydoll постави мрежа babydoll за жените е совршен подарок за себе или за пријатели како nightwear, sleepwear, будоар облека,меден месец тимови.Совршен за Специјални Слатка Ноќ, како Денот на Вљубените, Свадба ноќ, меден Месец на Подароци, Булчински Туш, долна Облека Партија.Да те направи повеќе елегантна и зачудувачки.Пакет Содржина : 1 x Жени Секси долна Облека Chemise и 1 x Женска Мрежа Камшик.Препорачливо е да се мијат со рака со ладна вода одделно и висат да се исуши.Прекрасен избор за Денот на Вљубените долна Облека Поставите празник партија, Свадба ноќ, меден Месец, Будоар пука, Годишнина, Bachelorette партија, романтични Денот на Вљубените и секој топла слатка ноќ.На Денот на Вљубените долна Облека одговара на секоја педа на вашето тело подобро, ви помага да ја покажете вашата убава фигура.Оваа babydoll е секси и забавно да се носат, и секако да се подготви вашиот љубители целосно внимание.Оваа чипка babydoll долна облека поставите оглавник chemise за жени кој чипка чаши со V деколте, прилагодлив шпагети ремени, со чипка underbust бенд, отворени врати и мрежа здолниште.Повод : nightwear, sleepwear, совршен за Специјални Ноќ, како Денот на Вљубените, Свадба ноќ, меден Месец на Подароци, Булчински Туш, долна Облека Партија, Тоа ќе ве направи повеќе елегантна и зачудувачки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа