.

.

EKDSPW Месинг Замав Табела Часовник Дневна Соба Ретро Молчи Табела Часовник Дома Декорација на Часовникот Украси Антички Кварц Часовникот (Боја : А, Големина : 2335cm)

EKDSPW Месинг Замав Табела Часовник Дневна Соба Ретро Молчи Табела Часовник Дома Декорација на Часовникот Украси

DEN 22101.36
Достапност
Залиха

Врежан месинг бел рамка, исклучителна резба, великодушни и елегантен.Занаети на ниво на резба изработка, нерамна и lifelike.Основата е величествен и стабилна, и врежан модели се многу убави.Lisheng молчи движење.Обликот на вкус просторот, подобрување на квалитетот на живот, и го направи дома простор полн со уметност и стил.Големина : 23*35cm | Боја : A.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа